portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Ogłoszenia » Forum » Telefon LG 3K za założenie darmowej Karty Kredytowej
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Telefon LG 3K za założenie darmowej Karty Kredytowej

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
mdziuba 
   

Forumowicz


Wiek: 70
Dołączył: Pią Paź 02, 2015 8:22
Posty: 106
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Kwi 10, 2017 9:41    Temat postu: Telefon LG 3K za założenie darmowej Karty Kredytowej

Witam

Obecnie trwa promocja w banku CITIBANK - za założenie darmowej karty kredytowej i wydanie nią 500 złotych bank daje w prezencie telefon LG k3 - wart około 300 pln.

Oferta tylko dla osób poleconych - ja mogę polecać Razz

Karta kredytowa jest darmowa (brak opłaty miesięcznej i opłat za wznowienie) i po otrzymaniu telefonu można ją zamknąć.

Proszę o info jeśli ktoś jest zainteresowany.

Pozdrawiam

mdziuba
Ewaaa23 
   

Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Pon Kwi 26, 2021 8:42
Posty: 320
Skąd: Reda

PostWysłany: Wto Wrz 07, 2021 11:55    Temat postu: Re: Telefon LG 3K za założenie darmowej Karty Kredytowej

Brzmi trochę ryzykownie, czy to na pewno jest bezpieczne? Warto poczytać nieco o kartach kredytowych, zanim zdecydujemy się na skorzystanie. Dobry test można przeczytać tutaj https://rozmowyprawne.pl/czym-jest-karta-kredytowa-dla-kogo-karta-kredytowa. Sama wolę zawsze zapoznać się z informacjami przed zakupem jakiegoś produktu, zwłaszcza bankowego.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama