portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Nowe Złotno - sprawy osiedlowe » Forum » Winda
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Winda

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
MariaaaaG 
   

Nowy na forum


Wiek: 32
Dołączył: Wto Mar 19, 2019 17:10
Posty: 1
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Mar 19, 2019 17:40    Temat postu: Winda

Witam serdecznie,
planujemy zakupić w IV etapie mieszkanie, w którym sypialnia sąsiadowałaby przez ścianę z windą. Czy osoby z poprzednich etapów mogłyby się wypowiedzieć na temat głośności windy? Czy słychać ją w mieszkaniach?
majkel55 
   

Zaglądajacy


Wiek: 63
Dołączył: Śro Sty 09, 2019 17:09
Posty: 14
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Mar 19, 2019 23:12    Temat postu: Re: Winda

Nie wiem jak jest na ostatnim piętrze przy maszynowni ale mam tak samo, przez ścianę jest szyb i windy nie słychać, jedynie gdy sie otwiera na przystanku słychać rolki drzwi ale nie jest to zbyt uciążliwe. Miałem takie same obawy gdyż nie ma zrobionej dylatacji miedzy mieszkaniem, a szybem ale tragedi poki coi nie ma. Jedynie na ostatnim pietrze może byc słychać styczniki lub silnik ale to warto się przysluchac bedac na miejscu. Swoją droga dużo wiekszym minusem jest brak miejsc parkingowych dla gości lub gdy są dwa auta w rodzinie to robi sie problem. Chyba ze stać kogoś na wykupienie dwoch miejsc plus oplacanie co miesiąc nie małego czynszu za te miejsca oraz duzego podatku do miasta raz do roku. Z Tym jest padaka naprawdę.
marg.o 
   

Forumowicz


Wiek: 46
Dołączył: Pon Lip 21, 2014 9:57
Posty: 103
Skąd: Łódź

PostWysłany: Śro Mar 20, 2019 11:39    Temat postu: Re: Winda

Mieszkam na ostatnim piętrze, a za ścianą sypialni mam szyb windy. Nic nie słychać.
lukasz331 
   

Nowy na forum


Dołączył: Śro Kwi 18, 2018 8:06
Posty: 2
Skąd: Bełchatów

PostWysłany: Czw Mar 21, 2019 8:00    Temat postu: Re: Winda

Mieszkam na ostatnim piętrze, z szybem windy sąsiaduje mi salon.
Nie słychać silników czy innych urządzeń windy. Jedynie tak jak majkel55 napisał wyżej, słychać otwieranie i zamykanie się drzwi windy. Ale tylko jeśli ktoś wysiada na moim piętrze. Żeby to usłyszeć trzeba się postarać, włączony telewizor skutecznie zagłusza. Większy hałas robią sąsiedzi trzaskając drzwiami Very Happy
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama