portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Nowe Złotno - sprawy osiedlowe » Forum » Pytanie do mieszkańców o Etap 4
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Pytanie do mieszkańców o Etap 4

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
fotoceremony 
   

Zaglądajacy


Wiek: 47
Dołączył: Nie Lut 24, 2019 11:48
Posty: 17
Skąd: łódź

PostWysłany: Nie Lut 24, 2019 12:01    Temat postu: Pytanie do mieszkańców o Etap 4

Dzień dobry wszystkim, zastanawiam się nad zakupem mieszkania około 43 metry w etapie 4, tym koło ulicy Cedry. Dlatego mam kilka pytań do Was jako mieszkańców tego osiedla, bo developer opowiada pięknie ale tylko to co chce opowiedzieć,jak się okazuje to część okien etapu 4 wychodzi prosto na jakąś klinikę i widok z okna jest super według sprzedającego, a rzeczywistość jest mniej kolorowa tym bardziej że odległość bloku od w/w szpitala jest bardzo mała. Pytanie drugie jak wygląda rzetelność developera jeżeli chodzi o termin oddania, deklaruje się że klucze mają być 31 listopada tego roku. Pytanie trzecie czy ściany w mieszkaniach przygotowane są już pod malowanie czy trzeba wykonywać gładź gipsową , bo oni twierdzą że tylko malowanie i ostatnie pytanie jak radzą sobie wasi znajomi z parkowaniem jak was odwiedzają ?
MateuszLDZ 
   

Stały bywalec


Wiek: 35
Dołączył: Pią Wrz 02, 2016 20:29
Posty: 52
Skąd: Łodź

PostWysłany: Pon Lut 25, 2019 10:54    Temat postu: Re: Pytanie do mieszkańców o Etap 4

Otóż tak co do widoków warto podjechać zobaczyć i ocenić bo widać to czarno na białym co będzie widać z okna. Odnośnie terminu oddania można przyjąć za wiarygodne z tego co mi wiadomo nie było wcześniej opóźnień w odbiorze mieszkań. Ja osobiście wszędzie robiłem gładzie ponieważ wydawało mi się to znacznie lesze rozwiązanie niż tylko je pomalować ale jak kto woli. Z parkowaniem jest i będzie problem, wszędzie właściwie dookoła jest zakaz parkowania i bardzo słusznie ponieważ problem jest z przejazdem do garażu, lecz mimo tego większość osób udaje ze nie widzi znaków. Osobiście jak do mnie ktoś przyjeżdża wykupione mam miejsce dodatkowe zewnętrzne właśnie na taka okoliczność, ale rozumiem ze nie każdy widzi taka potrzebę, goście zawsze mogą przyjechać taksówką, niedaleko jest tez biedronka na której póki co można parkować do woli także wyjść jest kilka dla chcącego nic trudnego Smile
olqa_b 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Paź 05, 2014 19:36
Posty: 71
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Lut 28, 2019 15:42    Temat postu: Re: Pytanie do mieszkańców o Etap 4

Z tego co pamietam to chyba w poprzednich etapach mieszkania były gotowe nawet chwile wcześniej niż zakładano. A budynek przy etapie czwartym to szkoła, nie placówka medyczna. Smile
Manowar 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Czw Mar 29, 2018 17:25
Posty: 19
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Lut 28, 2019 17:00    Temat postu: Re: Pytanie do mieszkańców o Etap 4

To szkoła "Navicula", Ośrodek terapeutyczno-edukacyjny dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem. Nie ma tu sytuacji, że dzieci grają sobie zwyczajnie w piłkę na boisku.
fotoceremony 
   

Zaglądajacy


Wiek: 47
Dołączył: Nie Lut 24, 2019 11:48
Posty: 17
Skąd: łódź

PostWysłany: Nie Mar 03, 2019 8:06    Temat postu: Re: Pytanie do mieszkańców o Etap 4

dziękuję wszystkim za pomoc, zdecydowałem się i podpisałem umowę, przy dobrych wiatrach w przyszłym roku będziemy sąsiadami, pozdrawiam wszystkich
Kowalski84 
   

Zaglądajacy


Wiek: 39
Dołączył: Czw Mar 21, 2019 19:43
Posty: 14
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Mar 21, 2019 19:47    Temat postu: Re: Pytanie do mieszkańców o Etap 4

Mam pytanie do lokatorów wcześniejszych etapów a mianowicie czy warto przy odbiorze lokalu przyjść z rzeczoznawca czy mniej więcej było w mieszkaniach wszystko ok
majkel55 
   

Zaglądajacy


Wiek: 63
Dołączył: Śro Sty 09, 2019 17:09
Posty: 14
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Mar 21, 2019 20:11    Temat postu: Re: Pytanie do mieszkańców o Etap 4

Ja brałem ale w sumie nic nie wynalazł. Dla świętego spokoju mozna wziąć koszt okolo 100-200-zl a pomierzy posprawdza i tyle
bartek1989 
   

Zaglądajacy


Wiek: 35
Dołączył: Czw Mar 28, 2019 14:41
Posty: 13
Skąd: kutna

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 15:34    Temat postu: Re: Pytanie do mieszkańców o Etap 4

Fotoceremony jakis kontakt moge mbo tez planuje kupic ?
lovelas 
   

Nowy na forum


Wiek: 36
Dołączył: Sob Paź 03, 2020 10:50
Posty: 1
Skąd: Łodzi

PostWysłany: Sob Paź 03, 2020 10:54    Temat postu: Re: Pytanie do mieszkańców o Etap 4

majkel55 napisał:
Ja brałem ale w sumie nic nie wynalazł. Dla świętego spokoju mozna wziąć koszt okolo 100-200-zl a pomierzy posprawdza i tyle


ja brałem gdy poszedłem na zakupy do sex shopu w lodzi i nie żałuję bo zakup okazał się udany http://www.sexshoplodz.pl/
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama