portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Nowe Złotno - sprawy osiedlowe » Forum » Drzwi wejsciowe
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Drzwi wejsciowe

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
marcin3158 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Śro Lis 28, 2018 16:17
Posty: 12
Skąd: Łódź

PostWysłany: Śro Gru 19, 2018 1:56    Temat postu: Drzwi wejsciowe

Witam.
Właśnie zauważyłem że na dole zaczęła "puchnac" ta okleina na drzwiach wejściowych do mieszkania od strony korytarza.Nie dolega ona płasko tylko czuć że się odkleila i pod nią zebrało się powietrze.
Czy ktoś z sąsiadów spotkał się już z taką sytuacja i jaka była odpowiedź dewelopera.
Dziękuję za odpowiedź,sam jutro zglaszam ten problem deweloperowi.
Mike_S 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Śro Sty 24, 2018 20:00
Posty: 11
Skąd: EPLL

PostWysłany: Czw Gru 20, 2018 0:35    Temat postu: Re: Drzwi wejsciowe

Niedawno przerabiałem ten temat - rozwarstwienie okładziny. Sprawa zgłoszona do dewelopera, który przekazuje reklamację do serwisu Dierre. Po prawie 2 miesiącach czekania ekipa wymieniła okładzinę na nową. Na moje pytanie o przyczynę serwisanci stwierdzili, że drzwi najprawdopodobniej dostały sporą dawkę wilgoci. Osobiście nie polewałem drzwi wodą, więc coś było nie tak na etapie składowania. Przy okazji sprawdź Sąsiedzie czy nie zaczyna ci się odklejać okładzina od strony mieszkania.
marcin3158 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Śro Lis 28, 2018 16:17
Posty: 12
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Gru 20, 2018 3:33    Temat postu: Re: Drzwi wejsciowe

Od strony mieszkania też już się odkleja.co ciekawe na moim piętrze prawie wszyscy sąsiedzi mają na dole odklejona ta okladzine.dzis zgłosiłem reklamację.
Manowar 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Czw Mar 29, 2018 17:25
Posty: 19
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Sty 06, 2019 15:42    Temat postu: Re: Drzwi wejsciowe

W klatce G IV etapu niestety to samo..., patrzyłem u sąsiadów na piętrze, też odłazi.

Dla mnie to jakieś dno, że przychodzą "fachmani" po dwóch miesiącach i oklejają sobie drzwi jak tapetą. Powinni zabrać drzwi i wstawić nowe. Nie znam się, ale tak na logikę.

BTW: Developer chyba też coś nie bardzo się postarał, jeśli u tak wielu osób pojawił się problem z odklejaniem warstwy okleinowej drzwi.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama