portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Nowe Złotno - sprawy osiedlowe » Forum » Opinie mieszkańców o osiedlu
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Opinie mieszkańców o osiedlu

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Rafa00 
   

Nowy na forum


Dołączył: Śro Lut 26, 2020 9:43
Posty: 1
Skąd: Łódź

PostWysłany: Śro Lut 26, 2020 10:01    Temat postu: Opinie mieszkańców o osiedlu

Witam, zamierzam kupić mieszkanie w etapie IV, jednak słyszałem opinie o wilgoci i grzybie wychodzącym w mieszkaniach, o zalewaniu garaży, o wadliwych tarasach i balkonach. Mam tą opinię od mieszkańca parteru na drugim etapie, a chciałbym poznać opinie szerszego grona. Pozdrawiam
MateuszLDZ 
   

Stały bywalec


Wiek: 35
Dołączył: Pią Wrz 02, 2016 20:29
Posty: 52
Skąd: Łodź

PostWysłany: Śro Lut 26, 2020 11:47    Temat postu: Re: Opinie mieszkańców o osiedlu

Bardzo chętnie wypowiem się, jako mieszkaniec 2 etapu powiem tak, grzyba czy wilgoci nie zaobserwowałem także raczej problemu z tym nie ma, co do jakości wykonania balkonów tj poręcze płytki tragedia... do tego walka z deweloperem udającym że problemu nie istnieje, nieudolne naprawy wykonane w sposób tragiczny bez jakiegokolwiek efektu. Zbywają czasowo tak by się przebujać do końca rękojmi i domniemam że tak jest odnośnie wszystkiego co musieli by naprawić, poprawić także jeśli chodzi o dewelopera do momentu zakupu jesteś najlepszy po zakupie i odbiorze martw się sam o wszystko bo i tak maja Cię gdzieś.....
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama