portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Nowe Złotno - sprawy osiedlowe » Forum » Budżet Obywatelski
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Budżet Obywatelski

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
mwalczak 
   

Bywalec


Dołączył: Pią Mar 24, 2017 8:55
Posty: 44
Skąd: Łódź Nowe Złotno

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2018 0:19    Temat postu: Re: Budżet Obywatelski

PSzell napisał:
Skąd jest informacja, że wniosek o parking został odrzucony?


Dzwonił do mnie jakiś sympatyczny pan z ZDiT i powiedział, że wniosek zostanie odrzucony z powodu jaki opisałem wcześniej. Dziwne jest to, że prywatna działka widnieje jako miejska z możliwością zaplanowania BO... Mieliby mniej roboty jak ta cała mapka byłaby dokładniej zrobiona no ale cóż, bywa...

Człowiek ten powiedział, że próbowali przesunąć parking ale nie ma na niego miejsca. Ile w tym prawdy a ile maczania palców dewelopera to już raczej się nie dowiemy.

Kiedyś już o tym pisałem - wzdłuż ul. Traktorowej nie ma zakazu zatrzymywania się, może należy zacząć tam parkować. Jak się ulica zakorkuje to może w końcu ktoś zobaczy, że brak parkingu to problem. Opcje są dwie - albo powstaną parkingi albo postawią znaki, co obstawiacie? Very Happy Wink
pkoooo 
   

Nowy na forum


Dołączył: Wto Kwi 03, 2018 13:53
Posty: 1
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2018 13:54    Temat postu: Re: Budżet Obywatelski

https://www.facebook.com/ZlotnoJestFajne/posts/2085333695047248

Czy ktoś się wybiera na to spotkanie? Może warto poruszyć ten temat?
Sadiki 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pon Wrz 17, 2018 18:50
Posty: 1
Skąd: Łódź, Nowe Złotno

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2018 19:02    Temat postu: Re: Budżet Obywatelski

Witajcie,

Czy wniosek dotyczący parkingu przy ul.Traktorowej został ostatecznie odrzucony ?
Chętnie bym się w to włączyła.
Może jest jakaś dodatkowa opcja ?

Parkowanie przy osiedlu jest koszmarne i nie mówię tutaj tylko o mieszkańcach.
Nie macie problemu z gośćmi w weekend, jakąś dostawą, opiekunką. Kimkolwiek kto przyjedzie ?
Próbujmy podziałać, bo z tego co widzę jest nas więcej, a ewidentnie na naszym osiedlu jest to ogromny problem.

Pozdrawiam
Odpowiedz do tematu Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama