portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Nowe Złotno - sprawy osiedlowe » Forum » Etap 3 - dział na forum
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Etap 3 - dział na forum

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Sigryda86 
   

Zaglądajacy


Wiek: 37
Dołączył: Sob Lip 08, 2017 10:54
Posty: 12
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2018 17:55    Temat postu: Re: Etap 3 - dział na forum

Klatki na czas remontu są usyfione, co w sumie można jeszcze zrozumieć, ale mnie wkurza najbardziej, że będę chyba musiała zaopatrzyć się w maskę gazową na okoliczność wychodzenia z domu. Na korytarzu, klatce schodowej i w windzie (!!!) gdzie nie ma wentylacji tak wali fajkami, że nie da się tego znieść. Także kochani sąsiedzi, poinformujcie proszę swoje ekipy remontowe, żeby paliły na zewnątrz. Pogoda jest ładna, ciepło się zrobiło, korona nikomu z głowy nie spadnie jak sobie zakurzy pod chmurką, a nie w zamkniętym korytarzu.
PSzell 
   

Początkujacy


Dołączył: Śro Sty 31, 2018 16:36
Posty: 8
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2018 11:07    Temat postu: Re: Etap 3 - dział na forum

Klatki schodowe zapewne po tym jak już się wszyscy wprowadzą i wykończa wnętrza powinny zostać wyremontowane.

Zgodzę się z tym paleniem. Korytarz, klatka schodowa winda a nawet balkon to są miejsca gdzie ten dym jest wyczuwalny dla innych lokatorów. Czemu jak ja nie palę to mam wdychać dym palaczy?
summerbreaae 
   

Początkujacy


Wiek: 42
Dołączył: Pon Paź 30, 2017 6:29
Posty: 9
Skąd: Łódż-Karolew

PostWysłany: Śro Kwi 25, 2018 13:47    Temat postu: Re: Etap 3 - dział na forum

Dym jeszcze jestem w stanie wycierpieć, ale ostatnio byłem świadkiem jak na mój ogródek spadł żarzący się niedopałek. Nie była to raczej ekipa remontowa, bo było to o godzinie 22, chyba że robili mega nadgodziny. Jestem w stanie po sąsiedzie z góry tego kiepa wyrzucić do śmieci. Tylko mam małą córkę i tak sobie pomyślałem że byłoby naprawdę nie fajnie jakby coś takiego spadło jej na głowę. Także proszę sąsiadów o wyrzucanie kiepów do swoich popielniczek. ( Mam nadzieję że sąsiad nade mną czyta to forum) 😀
sisign2 
   

Nowy na forum


Wiek: 54
Dołączył: Śro Sty 25, 2017 20:33
Posty: 4
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Kwi 30, 2018 17:44    Temat postu: Re: Etap 3 - dział na forum

Witam sasiadow,
Ja tak z innej beczki:
Czy komus z Was ociera sie dol samochodu przy wyjezdzaniu/zjezdzaniu do hali garazowej?('Mad') Zjazd do hali jest dosyc stromy i w punkcie gdzie zjazd styka sie z "podloga" hali jest zalamanie. Moj samochod nie nalezy do tych niskich, ale ociera sie o podloge w tym miejscu('Zdziwiony'). Jestem pewna ze nie tylko ja mam ten problem.
Jesli jest nas wiecej to moze udaloby sie wspolnie zlozyc reklamacje('Wink')
teoteo 
   

Stały bywalec


Wiek: 38
Dołączył: Czw Lut 26, 2015 12:35
Posty: 65
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Maj 01, 2018 9:01    Temat postu: Re: Etap 3 - dział na forum

Cześć, jestem z etapu II ale przy wizycie u znajomych w etapie III jak wjeżdżałem autem to faktycznie też to zauważyłem. Generalnie w tym miejscu należy praktycznie się zatrzymać aby nie zahaczyć podwoziem - dodam że w etapie II tego problemu nie ma.
MateuszLDZ 
   

Stały bywalec


Wiek: 35
Dołączył: Pią Wrz 02, 2016 20:29
Posty: 52
Skąd: Łodź

PostWysłany: Wto Maj 01, 2018 10:57    Temat postu: Re: Etap 3 - dział na forum

Z tego co zauważyłem sam zjazd jest mniej stromy niż w etapie 2 natomiast faktycznie zjechać nie ocierając podwoziem graniczy z cudem... chyba ten odpływ jest za nisko osadzony i stąd ten problem ale na pewno warto zgłosić ten problem.
Cr4wler 
   

Nowy na forum


Wiek: 41
Dołączył: Wto Sty 16, 2018 22:44
Posty: 3
Skąd: Łódź

PostWysłany: Śro Maj 02, 2018 9:16    Temat postu: Re: Etap 3 - dział na forum

Dokładnie tak jest, odpływ jest za nisko osadzony. Trzeba bardzo powli wjeżdżać ale jak ktoś ma nisko zawieszone auto to nic to nie da.
Colo2018 
   

Nowy na forum


Dołączył: Nie Maj 13, 2018 21:35
Posty: 1
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Maj 13, 2018 21:37    Temat postu: Re: Etap 3 - dział na forum

Mieszkańcy 3 etapu ,zwłaszcza klatki G. Niektórzy kompletnie nie dbają o korytarze, klatki schodowe i windę.
Jak nie potraficie zachować porządku i czystości to kupcie sobie oborę i tam róbcie syf.
Do postu dodaję kilka zdjęć z klatki G.



20180513_141950_resized.jpg

20180513_141950_resized.jpg





20180513_141934_resized.jpg

20180513_141934_resized.jpg





20180513_134834_resized.jpg

20180513_134834_resized.jpg


Mike_S 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Śro Sty 24, 2018 20:00
Posty: 11
Skąd: EPLL

PostWysłany: Pon Maj 14, 2018 19:36    Temat postu: Re: Etap 3 - dział na forum

Dzisiaj technik Orange próbował założyć nam telewizję i internet. Kluczowe jest tutaj słowo - próbował. Deweloper przygotował bardzo miłą niespodziankę.
Światłowód złamany tuż przy ścianie oraz gniazdko internetowe założone na sztukę. Nie uwierzyłbym, gdybym nie widział tego na własne oczy - gniazdko z uciętymi kablami było po prostu włożone w ścianę. Dzięki PD jesteśmy odcięci od świata. Czy ktoś jeszcze z 3 etapu miał takie problemy ?



20180514_172007.jpg

20180514_172007.jpg


Pitstop 
   

Zaglądajacy


Wiek: 113
Dołączył: Wto Sty 03, 2017 15:44
Posty: 12
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Maj 17, 2018 0:24    Temat postu: Re: Etap 3 - dział na forum

Colo2018 napisał:
Mieszkańcy 3 etapu ,zwłaszcza klatki G. Niektórzy kompletnie nie dbają o korytarze, klatki schodowe i windę.
Jak nie potraficie zachować porządku i czystości to kupcie sobie oborę i tam róbcie syf.
Do postu dodaję kilka zdjęć z klatki G.

Skąd ta pewność, że ten syf robią lokatorzy? Może ekipy remontowe to robią, a poza tym weź siedź 24/24 i monitoruj takowe. No dramat jest Sad
estheme 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Nie Cze 17, 2018 1:51
Posty: 17
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Cze 17, 2018 1:59    Temat postu: Re: Etap 3 - dział na forum

Witam wszystkich sąsiadów Smile
Mam pytanie... czy ktoś z Was demontował może grzejnik który znajduje się w salonie z aneksem? Dokładnie znajduje się on pod oknem w aneksie, ale nie wiem czy w czasie zimy nie będzie za zimno, mieszkanie jest środkowe a z tego co czytałam to są ciepłe mieszkania. Czy myślicie że nie będę żałowała swojej decyzji? Jak to jest u Was? I pytanie czy muszę to gdzieś zgłosić? Dziękuje z góry wszystkim za odpowiedź.
Set700 
   

Początkujacy


Dołączył: Nie Lip 01, 2018 13:15
Posty: 5
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Lip 01, 2018 13:18    Temat postu: Re: Etap 3 - dział na forum

Witam!
Proponuję, zgodnie z prośbą moderatora tego forum, pisać już na nowym forum gdzie mamy swój dział etapu3.

Traktorowa.net
klimor 
   

Nowy na forum


Wiek: 36
Dołączył: Wto Kwi 17, 2018 0:17
Posty: 1
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Lip 27, 2018 13:57    Temat postu: Re: Etap 3 - dział na forum

Witam,

Chciałem wykonać pewne prace na balkonie. Dokładnie chodzi o siatkę zabezpieczająca dla kota. Niestety, mam balkon niezadaszony i aby zamontować taką siatkę muszę wykonać stelaż, właściwie to jeden słupek w rogu balkonu. Z tego co się dowiedziałem od dewelopera, muszę do tego mieć zgodę wspólnoty. W internecie znalazłem informację że jest już zawiązana (http://m.krs-online.com.pl/wspolnota-mieszkaniowa-ul-traktorowa-18-krs-10377758.html) ale niestety nie ma żadnych informacji kontaktowych... Czy ktoś wie gdzie mogę złożyć stosowny wniosek?

Z góry dzięki
borgward 
   

Nowy na forum


Wiek: 46
Dołączył: Czw Wrz 06, 2018 15:27
Posty: 1
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2018 15:38    Temat postu: Re: Etap 3 - dział na forum

Witam wszystkich,

po kolejnej nocnej imprezie, która odbyła się w naszym bloku i wrzaskach o 3:00 nad ranem mam krótkie pytanie do szanownych sąsiadów, szczególnie tych z klatki F :
Czy w naszym bloku obowiązuje coś takiego jak cisza nocna ?
Pitstop 
   

Zaglądajacy


Wiek: 113
Dołączył: Wto Sty 03, 2017 15:44
Posty: 12
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2018 16:52    Temat postu: Re: Etap 3 - dział na forum

borgward napisał:
Witam wszystkich,

po kolejnej nocnej imprezie, która odbyła się w naszym bloku i wrzaskach o 3:00 nad ranem mam krótkie pytanie do szanownych sąsiadów, szczególnie tych z klatki F :
Czy w naszym bloku obowiązuje coś takiego jak cisza nocna ?

Ciesz się, że nie wiercili o 3 w nocy. A nie łatwiej zejść ze szkłem i czymś do tego, aby się zintegrować, łatwiejsze to niż to drętwe forum. Wink
Odpowiedz do tematu Strona 5 z 6 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama