portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Nowe Złotno - sprawy osiedlowe » Forum » Etap 3 - dział na forum
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Etap 3 - dział na forum

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
hcezro 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pią Sty 19, 2018 19:32
Posty: 2
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob Lut 03, 2018 9:58    Temat postu: Re: Etap 3 - dział na forum

Drodzy, gdzie mają parkować samochody ekip remontowych? Co chwile pojawiają się blokady na kołach! Mam wykupiony garaż, ale nie dla każdego samochodu,który przywozi sprzęt. Co za paranoja!!
arczix007 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Śro Paź 21, 2015 22:56
Posty: 16
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob Lut 03, 2018 13:19    Temat postu: Re: Etap 3 - dział na forum

hcezro napisał:
Drodzy, gdzie mają parkować samochody ekip remontowych? Co chwile pojawiają się blokady na kołach! Mam wykupiony garaż, ale nie dla każdego samochodu,który przywozi sprzęt. Co za paranoja!!


Witamy na Nowym Złotnie! Smile

A to dopiero początek tej tutejszej paranoi ^^

Co do parkowania to najlepiej za Szkołą Wink Albo tej bagnistej drodze dojazdowej.
Sigryda86 
   

Zaglądajacy


Wiek: 37
Dołączył: Sob Lip 08, 2017 10:54
Posty: 12
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob Lut 03, 2018 14:28    Temat postu: Re: Etap 3 - dział na forum

arczix007 napisał:
hcezro napisał:
Drodzy, gdzie mają parkować samochody ekip remontowych? Co chwile pojawiają się blokady na kołach! Mam wykupiony garaż, ale nie dla każdego samochodu,który przywozi sprzęt. Co za paranoja!!


Witamy na Nowym Złotnie! Smile

A to dopiero początek tej tutejszej paranoi ^^

Co do parkowania to najlepiej za Szkołą Wink Albo tej bagnistej drodze dojazdowej.


To zależy, która klatka. Na tyłach budynku jest brama w okolicach klatek F i G. Brama jest otwarta przez cały dzień i można podjechać się wyładować. Co chwila tam różne dostawczaki podjeżdżają, wnoszą. Ktoś się już tak zapalił do tego remontu, że szyby w 2 drzwiach od klatki wybił Very Happy
grgmll 
   

Zaglądajacy


Wiek: 91
Dołączył: Pon Paź 17, 2016 17:02
Posty: 19
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob Lut 03, 2018 17:37    Temat postu: Re: Etap 3 - dział na forum

hcezro napisał:
Drodzy, gdzie mają parkować samochody ekip remontowych? Co chwile pojawiają się blokady na kołach! Mam wykupiony garaż, ale nie dla każdego samochodu,który przywozi sprzęt. Co za paranoja!!


Tam, gdzie nie ma zakazu i gdzie nie będą przeszkadzać reszcie mieszkańców.
Skorpion2012 
   

Stały bywalec


Dołączył: Wto Gru 22, 2015 13:15
Posty: 84
Skąd: Łodzi

PostWysłany: Nie Lut 04, 2018 8:59    Temat postu: Re: Etap 3 - dział na forum

Patrzac po samochodach to na chwile obecna mieszkancy I etapu nie parkuja na drodze dojazdowej. Nie mozna tego powiedziec o osobach z III etapu ktorzy nie dosc ze stoja na zakazie to jeszcze 1/3 samochodu stoja na chodniku. Nie ma jak przejsc. Dlaczego nie parkujecie w swojej hali garazowej.
krzysiek8880 
   

Nowy na forum


Wiek: 35
Dołączył: Nie Kwi 30, 2017 16:06
Posty: 1
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Lut 04, 2018 11:41    Temat postu: Re: Etap 3 - dział na forum

Hmm może dlatego, że od zeszłego czwartku jest dopiero możliwość odbioru miejsca parkingowego
Sigryda86 
   

Zaglądajacy


Wiek: 37
Dołączył: Sob Lip 08, 2017 10:54
Posty: 12
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Lut 04, 2018 11:46    Temat postu: Re: Etap 3 - dział na forum

Skorpion2012 napisał:
Patrzac po samochodach to na chwile obecna mieszkancy I etapu nie parkuja na drodze dojazdowej. Nie mozna tego powiedziec o osobach z III etapu ktorzy nie dosc ze stoja na zakazie to jeszcze 1/3 samochodu stoja na chodniku. Nie ma jak przejsc. Dlaczego nie parkujecie w swojej hali garazowej.


Choćby dlatego, że piloty od garażu wydawano dopiero w połowie tego tygodnia, poza tym ostatnio coś jeszcze w nim robili. Żeby tam wjechać trzeba cudem wymanewrować między ciężarówkami i dostawczakami dewelopera i innych mieszkańców, którzy zastawiają bramę wjazdową do garażu. A dziś np. choć nie było tam żadnych zawalidróg brama garażowa w ogóle mi się nie otworzyła...
Na szczęście w niedzielę było więcej wolnych miejsc parkingowych w pobliżu.

Niestety deweloper nie przemyślał kwestii parkowania jak należy i stąd takie kwiatki. Widzę jednak, że remonty u sąsiadów z III wrą więc jest szansa, że niedługo się to trochę uspokoi.
k.marcin 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Czw Gru 07, 2017 22:47
Posty: 16
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Lut 05, 2018 0:36    Temat postu: Re: Etap 3 - dział na forum

Sigryda86 napisał:
Skorpion2012 napisał:
Patrzac po samochodach to na chwile obecna mieszkancy I etapu nie parkuja na drodze dojazdowej. Nie mozna tego powiedziec o osobach z III etapu ktorzy nie dosc ze stoja na zakazie to jeszcze 1/3 samochodu stoja na chodniku. Nie ma jak przejsc. Dlaczego nie parkujecie w swojej hali garazowej.


Choćby dlatego, że piloty od garażu wydawano dopiero w połowie tego tygodnia, poza tym ostatnio coś jeszcze w nim robili. Żeby tam wjechać trzeba cudem wymanewrować między ciężarówkami i dostawczakami dewelopera i innych mieszkańców, którzy zastawiają bramę wjazdową do garażu. A dziś np. choć nie było tam żadnych zawalidróg brama garażowa w ogóle mi się nie otworzyła...
Na szczęście w niedzielę było więcej wolnych miejsc parkingowych w pobliżu.

Niestety deweloper nie przemyślał kwestii parkowania jak należy i stąd takie kwiatki. Widzę jednak, że remonty u sąsiadów z III wrą więc jest szansa, że niedługo się to trochę uspokoi.


Bramę garażową można otworzyć ręcznie Wink Co do parkowania to ciekawie zapowiada się odcinek chodnika w III etapie od bramy wjazdowej (ta od strony Traktorowej) aż do wjazdu do garażu Very Happy Niestety chodnik zamiast służyć pieszym służy za parking... :/ Mam nadzieję, że tylko na czas remontów tak będzie się działo.
budzik11 
   

Początkujacy


Wiek: 43
Dołączył: Śro Sty 17, 2018 18:45
Posty: 5
Skąd: Łdz

PostWysłany: Pon Lut 05, 2018 10:26    Temat postu: Re: Etap 3 - dział na forum

Ja rowniez załapałem sie na blokade a stanalem tylko na chwile ale czujnosc sasiadow nie zawiodla i zaraz przyjechali. Wtedy garaz jeszcze nie byl otwarty, a wczoraj widziałem ze brama caly czas w gorze, moze cos sie zepsulo albo zablokowali specjalnie
Adamoski 
   

Nowy na forum


Dołączył: Nie Lut 11, 2018 8:09
Posty: 2
Skąd: Lodz

PostWysłany: Nie Lut 11, 2018 21:34    Temat postu: Re: Etap 3 - dział na forum

budzik11 napisał:
Ja rowniez załapałem sie na blokade a stanalem tylko na chwile ale czujnosc sasiadow nie zawiodla i zaraz przyjechali. Wtedy garaz jeszcze nie byl otwarty, a wczoraj widziałem ze brama caly czas w gorze, moze cos sie zepsulo albo zablokowali specjalnie

Witam, czy zakaz parkowania obejmuje wszystkie uliczki między blokami? Co w momencie kiedy, ktoś do nas przyjedzie? Gdzie można zostawić samochód?
k.marcin 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Czw Gru 07, 2017 22:47
Posty: 16
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Lut 12, 2018 0:13    Temat postu: Re: Etap 3 - dział na forum

Teoretycznie nie ma takich miejsc dla gości - chyba, że ktoś ma miejsce parkingowe wykupione.
Skorpion2012 
   

Stały bywalec


Dołączył: Wto Gru 22, 2015 13:15
Posty: 84
Skąd: Łodzi

PostWysłany: Pon Lut 12, 2018 9:41    Temat postu: Re: Etap 3 - dział na forum

Przy wjeździe na drogę dojazdową do hali garażowej, czy to do II etapu, czy I a teraz i III etapu stoi znak D40 (strefa zamieszkania). Znak D40 - czyli bezwzględne pierwszeństwo pieszego, ograniczenie dopuszczalnej prędkości do 20 km/h oraz zakaz postoju w innym miejscu niż wyznaczone w tym celu. Przy etapie I i III nie ma wyznaczonych miejsc postojowych na drodze dojazdowej. Jedynie można parkować w hali garażowej. III etap nie dość, że parkuje na drodze dojazdowej (która jest jednocześnie drogą pożarową) to jeszcze na chodniku.
traktorowa.net 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Czw Lut 08, 2018 22:07
Posty: 13
Skąd: Lodz

PostWysłany: Pon Lut 12, 2018 10:38    Temat postu: Re: Etap 3 - dział na forum

Zapraszamy na nowe, niezależne i bardziej rozbudowane forum osiedla Nowe Złotno:
traktorowa.net

Na forum dział dla wszystkich trzech etapów, dyskusje o nowych inwestycjach i wydarzeniach lokalnych. Wymagane podanie etapu, w którym się mieszka!

Zapraszamy!
traktorowa.net
k.marcin 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Czw Gru 07, 2017 22:47
Posty: 16
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Lut 12, 2018 11:44    Temat postu: Re: Etap 3 - dział na forum

Pytałem również na nowym forum:

Mam pytanie - czy są jakiekolwiek szanse aby w przyszłości został utworzony dodatkowy wyjazd do ulicy Traktorowej z drogi dojazdowej pomiędzy Etapem I i III ?

Gdy powstaną kolejne etapy Łubinowa będzie cały czas zakorkowana... Już teraz wyjazd na Traktorową potrafi zająć dobrych kilka minut.
marg.o 
   

Forumowicz


Wiek: 46
Dołączył: Pon Lip 21, 2014 9:57
Posty: 103
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Lut 13, 2018 11:08    Temat postu: Re: Etap 3 - dział na forum

Do niczego to nowe forum. Trzeci raz klikam o kod aktywacyjny i nic.
Wyjazdu między etapami nie będzie. Już wcześniej o tym pisano. Niezgodne z przepisami, czy jakoś tak.
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 6 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama