portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Nowe Złotno - sprawy osiedlowe » Forum » Etap 3 - dział na forum
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Etap 3 - dział na forum

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Cr4wler 
   

Nowy na forum


Wiek: 41
Dołączył: Wto Sty 16, 2018 22:44
Posty: 3
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Sty 16, 2018 22:46    Temat postu: Etap 3 - dział na forum

Cześć wszystkim,

nie wiem kto administruje tym forum ale może warto by wkrótce założyć dział dla mieszkańców etapu trzeciego. Sporo osób już odebrało mieszkania, za jakiś czas ludzie będą się wprowadzać Wink
k.marcin 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Czw Gru 07, 2017 22:47
Posty: 16
Skąd: Łódź

PostWysłany: Śro Sty 17, 2018 14:07    Temat postu: Re: Etap 3 - dział na forum

Zgadzam się z przedmówcą Smile
budzik11 
   

Początkujacy


Wiek: 43
Dołączył: Śro Sty 17, 2018 18:45
Posty: 5
Skąd: Łdz

PostWysłany: Śro Sty 17, 2018 18:47    Temat postu: Re: Etap 3 - dział na forum

Cześć. Odebrał juz ktoś w 3 etapie mieszaknie? Jak wrażenia? pozdrawiam.
k.marcin 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Czw Gru 07, 2017 22:47
Posty: 16
Skąd: Łódź

PostWysłany: Śro Sty 17, 2018 22:31    Temat postu: Re: Etap 3 - dział na forum

Odebraliśmy z żoną mieszkanie. Ponieważ skorzystaliśmy wcześniej z możliwości wejścia na budowę mieliśmy rozeznanie w mieszkaniu. Odbiór przebiegł sprawnie - wynajęliśmy rzeczoznawcę - nie stwierdził żadnych wad mieszkania - sami również ich nie stwierdziliśmy jak do tej pory.
Cr4wler 
   

Nowy na forum


Wiek: 41
Dołączył: Wto Sty 16, 2018 22:44
Posty: 3
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Sty 18, 2018 10:02    Temat postu: Re: Etap 3 - dział na forum

Ja też odebrałem. Jedna poprawka była wymagana. Ogólnie pozytywnie.
pionat 
   

Nowy na forum


Wiek: 35
Dołączył: Pią Sty 19, 2018 12:50
Posty: 1
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Sty 19, 2018 12:59    Temat postu: Re: Etap 3 - dział na forum

My też już odebraliśmy, remont trwa Smile Nie było żadnych nieprawidłowości przy odbiorze
hcezro 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pią Sty 19, 2018 19:32
Posty: 2
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Sty 19, 2018 19:35    Temat postu: Re: Etap 3 - dział na forum

Cześć wszystkim Smile

My jesteśmy w trakcie załatwiania wszystkich formalności. Pytanie do osób, które już odebrały klucze: jakie niedociągnięcia odnalazł rzeczoznawca? Na co z perspektywy czasu (domyślam się, że wiele osób wykonuje już remonty Smile warto zwrócić uwagę?

Pozdrawiam serdecznie!
tyniek 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Gru 27, 2015 21:30
Posty: 94
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob Sty 20, 2018 0:57    Temat postu: Re: Etap 3 - dział na forum

Siemka. Zwrócić uwagę na regulacje okien, włączniki światła... Ja miałem w dwóch pokojach na ścinane gdzie otwiera sie drzwi wiec zero logiki ale nie wiem czy to deweloper poprawi bo ja usłyszałem, ze taka mil wizje architekt... Brak słów. Zwrócić uwag czy na balonie nie są popękane fugi (mi notorycznie pękały) i czy dobrze szczebelki na balkonie zostały pomalowane jeśli oczywiście są. To chyba na tyle. Aha ze swojego doświadczenia wstrzymałbym sie w tej chwili z malowaniem. Mi pękają ściany i sufity we wszystkich pokojach. Jeszcze z poltora roku zanim deweloper cos z tym zrobi. Tak to chyba tyle by było. Oczywiście to u mnie były takie rzeczy. Moze inni maja luks maine. I jeszcze jedno. Strasznie zimno mam w WC. Zero ogrzewania itp. Oczywiście mam osobno. Pozdrawiam i życzę miłego użytkowania!
budzik11 
   

Początkujacy


Wiek: 43
Dołączył: Śro Sty 17, 2018 18:45
Posty: 5
Skąd: Łdz

PostWysłany: Sob Sty 20, 2018 12:00    Temat postu: Re: Etap 3 - dział na forum

Ja odbieram w przyszłym tygodniu. Liczę ze nie będzie wiekszych niedociągnięćSmile
Sigryda86 
   

Zaglądajacy


Wiek: 37
Dołączył: Sob Lip 08, 2017 10:54
Posty: 12
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob Sty 20, 2018 16:14    Temat postu: Re: Etap 3 - dział na forum

Też odbieram w przyszłym tygodniu. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. I tak myślę, że jak więcej osób się już wprowadzi możnaby gdzieś wywiesić ogłoszenie o istnieniu tego forum, by więcej osób mogło na nie trafić Smile
Co do admina, wydaje mi się, że nad całym forum osiedla adminuje fa.bian. Możnaby do niego uderzyć o stworzenie nowego działu.
wisnix1992 
   

Nowy na forum


Wiek: 31
Dołączył: Śro Sty 24, 2018 12:42
Posty: 3
Skąd: Łódź

PostWysłany: Śro Sty 24, 2018 12:47    Temat postu: Re: Etap 3 - dział na forum

Witam,

Również odbieram mieszkanie w przyszłym tygodniu. Napisałem do osoby o nicku fa_bian z prośbą o utworzeniu działu Etap III. Zobaczymy może niedługo powstanie.

Pozdrawiam
aureliaj 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pią Sty 26, 2018 13:55
Posty: 1
Skąd: łódź

PostWysłany: Pią Sty 26, 2018 13:58    Temat postu: Re: Etap 3 - dział na forum

Witam przyszlych sąsiadów. Mam pytanie, do tych ktorzy juz odebrali mieszkania, jaki macie naliczony czynsz?
budzik11 
   

Początkujacy


Wiek: 43
Dołączył: Śro Sty 17, 2018 18:45
Posty: 5
Skąd: Łdz

PostWysłany: Pią Sty 26, 2018 16:10    Temat postu: Re: Etap 3 - dział na forum

Rowniez przyłączam sie do pytania i drugie pytanie jakie sa oplaty za parking ? Ja juz po odbiorze teraz czas na wykończenie ; )
Sigryda86 
   

Zaglądajacy


Wiek: 37
Dołączył: Sob Lip 08, 2017 10:54
Posty: 12
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Sty 26, 2018 18:39    Temat postu: Re: Etap 3 - dział na forum

Odebrałam mieszkanie w środę. Z tego co mi powiedziano wszelkie opłaty za czynsz/wodę/prąd itd zaczynają się dopiero od kolejnego miesiąca po odebraniu, czyli w moim przypadku dopiero w lutym. W kwestii wysokości podano mi orientacyjnie, że moje 3-pokojowe mieszkanie wyjdzie około 400zł

Jeśli chodzi o parking, to zależy czy chodzi o miejsca naziemne czy w garażu. Wiem, że w tym drugim są jeszcze wolne,niewykupione miejsca, ale cena zwykle zależy od wielkości miejsca. Ktoś coś mówił o okolicach 70zł w ramach wynajmu.
PSzell 
   

Początkujacy


Dołączył: Śro Sty 31, 2018 16:36
Posty: 8
Skąd: Łódź

PostWysłany: Śro Sty 31, 2018 16:58    Temat postu: Re: Etap 3 - dział na forum

Cześć! Smile
Ja już też po odbiorze mieszkania, który sprawnie i fachowo przebiegał. Ogólnie wrażenia pozytywne. Teraz czas na wykończenie wnętrz.

Zgadzam się z przedmówcami, aby założyć dział dla mieszkańców Etapu III.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 6 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama