portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Etap I » Forum » ZNAKI DROGOWE
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

ZNAKI DROGOWE

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
ona55ib 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Nie Wrz 27, 2015 13:07
Posty: 18
Skąd: łódz

PostWysłany: Sob Sty 06, 2018 17:48    Temat postu: ZNAKI DROGOWE

Czy ktos wie co stało sie ze znakami drogowymi ,bo sa zamalowane co to oznacza? czy to zarzad tak zadecydował czy prywatny malarz?
aro000 
   

Nowy na forum


Dołączył: Sob Sty 06, 2018 20:46
Posty: 2
Skąd: nowe zlotno

PostWysłany: Sob Sty 06, 2018 20:52    Temat postu: Re: ZNAKI DROGOWE

Chyba jednak prywatny artysta. Ciekawe jak by sie czuł jakby mu namalowac karnego ku...a na jego zaparkowanym niezgodnie z obowiazujacym prawem o ruchu drogowym aucie?
lavanda 
   

Nowy na forum


Wiek: 50
Dołączył: Nie Sty 07, 2018 22:14
Posty: 1
Skąd: Ldz

PostWysłany: Pon Sty 08, 2018 1:35    Temat postu: Re: ZNAKI DROGOWE

Na 100% zostało zamalowane przez kogoś kto dostał mandat dzięki sąsiadce która dzwoniła z płaczem że nie umie przejechać drogą dojazdową.

Ja takiego problemu nie widzę, może dla tego że już "kilka" lat mam prawo jazdy.

Rozumiem frustrację ludzi którzy przeprowadzili się dopiero do miasta i nie są przyzwyczajeni do ustępowania przejazdu i poczekania 15-20 sekund dłużej na wyjazd.... ale to nie powód żeby donosić na sąsiadów. Są dużo większe problemy w życiu.

Jestem jak najbardziej za naklejaniem męskich części ciała na auta które blokują przejazd ale nie za karaniem kierowców którzy NORMALNIE parkują! Po prostu wykażmy się wszyscy rozsądkiem i róbmy to tak żeby znaleźć kompromis jak cywilizowani ludzie!
aro000 
   

Nowy na forum


Dołączył: Sob Sty 06, 2018 20:46
Posty: 2
Skąd: nowe zlotno

PostWysłany: Pon Sty 08, 2018 11:39    Temat postu: Re: ZNAKI DROGOWE

Dobrze mieć świadomość, że dla niektórych mieszkańców "NORMALNIE" = w miejscu niedozwolonym. Dla doświadczonego kierowcy to raczej przestrzeganie znaków drogowych jest NORMALNE.
Wiolka89 
   

Nowy na forum


Wiek: 35
Dołączył: Śro Sty 10, 2018 20:57
Posty: 3
Skąd: Łódź

PostWysłany: Śro Sty 10, 2018 21:03    Temat postu: Re: ZNAKI DROGOWE

Witam czy ktoś się orientuje kiedy zostaną u nas wyczyszczone znaki drogowe bo jak dziś widziałam nasi sąsiedzi z t.22 mają już czysty znak ,a znając życie zaraz wszyscy zaparkują u nas i już wogole nie wyjadę do pracy 😀
Wiolka89 
   

Nowy na forum


Wiek: 35
Dołączył: Śro Sty 10, 2018 20:57
Posty: 3
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Sty 16, 2018 21:32    Temat postu: Re: ZNAKI DROGOWE

Masz 2 auta a jeden parking , przyjechała do ciebie rodzina , a może poprostu nie chcę ci się wjeżdżać do garażu ! parkuj śmiało tutaj nic ci nie grozi ! Etap 1 zaprasza wszystkich z etapu 2 i 3
Skorpion2012 
   

Stały bywalec


Dołączył: Wto Gru 22, 2015 13:15
Posty: 84
Skąd: Łodzi

PostWysłany: Śro Sty 17, 2018 8:49    Temat postu: Re: ZNAKI DROGOWE

Zarządca drogi powinien zadbać, by znak był czytelny. W przeciwnym razie sami zachęcamy do parkowania. Jak wprowadzi się III etap to będzie walka o miejsca chyba, że zaczną parkować na drodze dojazdowej w dwóch rzędach. W końcu Polak potrafi.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama