portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Etap II » Forum » TV SAT
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

TV SAT

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
swarzu 
   

Nowy na forum


Wiek: 36
Dołączył: Nie Lis 01, 2015 22:17
Posty: 4
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob Cze 17, 2017 21:22    Temat postu: TV SAT

Mam pytanie dotyczące instalacji telewizyjnej w naszym bloku.
W gniazdkach RTV standardowo zamontowanych przez developera są 3 złącza, TV, Radio i gniazdo typowe dla TV SAT.

Czy ktoś z Was korzysta z tego złącza, czy faktycznie mamy anteny TV SAT na dachu?

Dopytuje ponieważ chciałem sprawdzić czy cokolwiek z kanałów FTA uda mi się odbierać i niestety w TV widze tylko satelitę Astra 19,2 E a jakoś sygnału mój TV pokazuje na poziomie niskim, żadnej stacji nie udało mi się nastroić.
swarzu 
   

Nowy na forum


Wiek: 36
Dołączył: Nie Lis 01, 2015 22:17
Posty: 4
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Cze 19, 2017 19:35    Temat postu: Re: TV SAT

Znalazłem artykuł w którym opisane jest że budynki wielorodzinne dla których zezwolenie na budowe zostało wydane po 23 lutym 2013 powinny być wyposażone w zbiorczą instalację tv sat.

http://m.muratorplus.pl/biznes/prawo/obowiazkiem-dewelopera-jest-umozliwienie-dostepu-do-internetu-i-telewizji-satelitarnej-kablowej-i-na_83960.html

Czy wiecie kiedy nasz developer takie pozwolenie uzyskał?
swarzu 
   

Nowy na forum


Wiek: 36
Dołączył: Nie Lis 01, 2015 22:17
Posty: 4
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Cze 22, 2017 8:41    Temat postu: Re: TV SAT

Odpowiedź od dewelopera zamyka temat

Instalacja w budynku ul. Traktorowa 22 przygotowana jest do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej oraz telewizji kablowej. Natomiast budynek nie jest wyposażony w anteny umożliwiające odbiór TV satelitarnej.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama