portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Nowe Złotno - sprawy osiedlowe » Forum » Inwestycje usługowo-handlowe
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Inwestycje usługowo-handlowe

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
lukcjusz 
   

Nowy na forum


Wiek: 42
Dołączył: Pon Cze 12, 2017 11:31
Posty: 1
Skąd: Toruń

PostWysłany: Pon Cze 12, 2017 11:37    Temat postu: Inwestycje usługowo-handlowe

Dzień dobry.
Usłyszałem niedawno, że w pobliżu stacji Shell ul. Traktorowa 14/72 ma powstać park handlowy oraz Biedronka. Nie mogę nigdzie znaleźć informacji na ten temat.
Czy może ktoś z Was wie coś więcej?
Oddaj_ogona 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pią Lis 25, 2016 21:22
Posty: 17
Skąd: Łódź-Teofilów-Nowe Złotno

PostWysłany: Śro Cze 14, 2017 21:52    Temat postu: Re: Inwestycje usługowo-handlowe

W jednym z poprzednich wątków ktoś się wypowiadał o tym. Zerknij tam była mowa o osiedlu domków jednorodzinnych po naszej stronie za Shelem i Biedronce po drugiej stronie. Też nie wiem skąd te informacje.
Sigryda86 
   

Zaglądajacy


Wiek: 37
Dołączył: Sob Lip 08, 2017 10:54
Posty: 12
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob Lip 08, 2017 11:40    Temat postu: Re: Inwestycje usługowo-handlowe

To podobno pewne. Ja dostałam taką informację od dewelopera gdy dowiadywałam się o szczegóły przed kupnem mieszkania. Podobno właśnie za stacją mają powstać jakieś sklepy (deweloper mówił też właśnie o Biedronce). Podobno w kolejnych etapach (ma być łącznie chyba 7) na parterze też będą miejsca handlowo usługowe. W sumie nie ma się co dziwić, w końcu przy tak dużym osiedlu gdzieś te zakupy będziemy musieli robić Smile
asiulek1989 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pon Sie 14, 2017 17:03
Posty: 1
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Sie 14, 2017 17:04    Temat postu: Re: Inwestycje usługowo-handlowe

Ja jestem zainteresowana chociaż nie jestem na bieżąco w tym temacie. Przydałoby coś takiego w naszej okolicy.

www.goddesslashes.pl
Oddaj_ogona 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pią Lis 25, 2016 21:22
Posty: 17
Skąd: Łódź-Teofilów-Nowe Złotno

PostWysłany: Nie Sie 20, 2017 13:01    Temat postu: Re: Inwestycje usługowo-handlowe

Sigryda86 napisał:
(...) W sumie nie ma się co dziwić, w końcu przy tak dużym osiedlu gdzieś te zakupy będziemy musieli robić Smile


Biedronka jest przecież rzut beretem na ulicy Złotno 31 - 10 min na pieszo, 4 min autem.

BTW tam też jest najbliższy bankomat euronetu Smile
k.marcin 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Czw Gru 07, 2017 22:47
Posty: 16
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Lut 16, 2018 0:13    Temat postu: Re: Inwestycje usługowo-handlowe

Traktorowa 21 - wniosek o pozwolenie na budowę złożył Lidl Smile

http://wyszukiwarka.gunb.gov.pl/wniosek/8d454c88-adc2-45fb-8d77-082a667bfae0/

Przesyłam pełną listę z ulicy Traktorowej:

http://wyszukiwarka.gunb.gov.pl/wyniki/?document_type=rwd&rwd_document_type=Dowolny&request_number=&decision_number=&date_min=&date_max=&decision_date_min=&decision_date_max=&region=0&city=%C5%81%C3%B3d%C5%BA&street=Traktorowa&house_nr=&premice_nr=&ew_parcel=&ew_sheet=&ew_organ=&ew_unit=&invest=0&invest_purpose=0&organ_region=0&org=all&page=1
olqa_b 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Paź 05, 2014 19:36
Posty: 71
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Lut 16, 2018 7:08    Temat postu: Re: Inwestycje usługowo-handlowe

Fajny link Smile
Wygląda na to, że pozwolenie na budowę na Traktorowej 50/58 (czyli chyba właśnie tam za stacją) złożyła spółka M&W Invest, która, wg informacji na swojej stronie internetowej, faktycznie budowała pawilony m.in. dla Biedronki.

Co do inwestycji usługowych w dalszych etapach naszego osiedla, pamiętam, jak deweloper wspominał, że są one przewidziane w budowanym obecnie Etapie IV i w budynku za Etapem II. Zgadzałoby się to z wnioskiem PD o pozwolenie na budowę czwartego etapu, w którym budynek jest opisany jako "Budynek wielorodzinny z usługami, garażami w parterze".
http://wyszukiwarka.gunb.gov.pl/wniosek/c6cce4ec-b6d2-47b4-b98e-ce91b11f1865/
olqa_b 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Paź 05, 2014 19:36
Posty: 71
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Lut 16, 2018 7:26    Temat postu: Re: Inwestycje usługowo-handlowe

Swoją drogą, jeśli w tym nowym pawilonie powstanie Biedronka, a na przeciwko wybuduje się Lidl, to będzie to arcydzieło urbanistyki ('Shocked')
k.marcin 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Czw Gru 07, 2017 22:47
Posty: 16
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Lut 16, 2018 8:42    Temat postu: Re: Inwestycje usługowo-handlowe

http://wyszukiwarka.gunb.gov.pl/wniosek/caae1fae-fc71-4300-bf37-156cf08f225b/

A na Cieplarnianej inwestor złożył wniosek o budowę 24 budynków jednorodzinnych (jeżeli dobrze odczytuje zapis skrótowy na tej stronie).
k.marcin 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Czw Gru 07, 2017 22:47
Posty: 16
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Lut 16, 2018 11:00    Temat postu: Re: Inwestycje usługowo-handlowe

http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/nowe-miejsce-dla-handlu-w-lodzi,61712.html
Sigryda86 
   

Zaglądajacy


Wiek: 37
Dołączył: Sob Lip 08, 2017 10:54
Posty: 12
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Lut 16, 2018 12:41    Temat postu: Re: Inwestycje usługowo-handlowe

k.marcin napisał:
http://www.propertynews.pl/centra-handlowe/nowe-miejsce-dla-handlu-w-lodzi,61712.html


Ha! Może nam walną galerię handlową Smile
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama