portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Etap II » Forum » uwaga USTERKA
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

uwaga USTERKA

Idź do strony Poprzednia    1, 2     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
MimiLu 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Kwi 24, 2016 19:00
Posty: 85
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Paź 06, 2017 11:36    Temat postu: Re: uwaga USTERKA

Było nawet na zebraniu.
I nie da się nie słyszeć "lądowania helikoptera"Wink
tyniek 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Gru 27, 2015 21:30
Posty: 94
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Paź 06, 2017 13:05    Temat postu: Re: uwaga USTERKA

Jeśli mam okno od strony Traktorowej to nic nie słyszę. Chyba, ze helikopter ładuje wtedy kiedy mnie nie ma hih. Ja bym walił do skutku do administracji.
mwalczak 
   

Bywalec


Dołączył: Pią Mar 24, 2017 8:55
Posty: 44
Skąd: Łódź Nowe Złotno

PostWysłany: Sob Paź 07, 2017 16:42    Temat postu: Re: uwaga USTERKA

Cześć,

po co wypisywać usterki na ogólnym forum? Widzisz, że coś jest nie tak - napisz maila do administratora z kopią do zarządu. Za chwilę, ktoś napisze, że nie zamykają się drzwi do klatki x i gdzie nacisnąć, żeby otworzyć furtkę i zaproszenie dla niechcianego gościa gotowe.

Wszystkie usterki, które podlegają rękojmi zgłaszane są do dewelopera jednak tak jak napisał Omnibs trwa to bardzo długo. Tak oto PD traktuje swoich "byłych" klientów...
Usterki, które nie są objęte rękojmią dewelopera naprawiane są na bieżąco w miarę możliwości. Jest ich sporo a często spowodowane są przez samych mieszkańców jak np awarie drzwi do klatek - mamy już kilka do naprawy z powodu nieprawidłowego blokowania za pomocą elementów okucia, które służą do zamykania mniejszego przęsła. Lub też uszkodzenie narożnego panela maskującego w jednej z wind (dla zobrazowania skali kosztów, bo to żadna tajemnica - ta jedna naprawa będzie nas kosztować około 1000zł) i za te wszystkie naprawy niestety będziemy musieli zapłacić my wszyscy...

Reklamacja na bramę została zgłoszona do firmy, która ją montowała. Wygląda na to, że pod własnym ciężarem zaczęła się wyginać co powoduje nie wchodzenie przęsła w widełki i hałas w ostatniej fazie domykania. To dlatego się nie zamyka całkowicie.

MimiLu to co się załącza to nie alarm tylko wentylatory, załączane są one przez czujniki umieszczone w garażu. Zasięgneliśmy porady w firmie zajmującej się serwisem tego typu urządzeń i niestety nie da się zmniejszyć czułości tych czujników lub opóźnić ich zadziałania. Takie są przepisy p-poż i jakakolwiek ingerencja spowoduje utratę ubezpieczenia w razie pożaru a co za tym idzie nie wypłacenie odszkodowania. U nas te wentylatory są na patio a w jedynce na dachu. Oni też mają swój helikopter Wink
Jedną z przyczyn są auta, które po włączeniu silnika stoją w garażu a inną np rano duża ilość aut, które mimo że wyjeżdżają szybko to generują taką ilość spalin, że czujniki co chwilę załączają wentylatory. Trochę dziwne jest to, że załączają się ona na kilka sekund co moim zdaniem nic nie daje bo nawet nie zdążą dobrze zassać powietrza ale to jeszcze dopytamy i ustalimy czy coś da się z tym zrobić. Ja mam okna od ul. Łubinowej na 5 piętrze i też rano słyszę także wierzę, że dla osób posiadających okna od patio jest to uciążliwe.

Zapraszam do pisania wszelkich uwag na maila zarządu, jeśli będzie potrzeba to będziemy robić jakieś krótkie spotkania dla osób zainteresowanych, bo jak na razie to faktycznie wszyscy wszystko widzą i słyszą ale się tym nie dzielą Wink
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzednia    1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama