portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Etap II » Forum » uwaga USTERKA
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

uwaga USTERKA

Idź do strony 1, 2    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
hego21 
   

Bywalec


Dołączył: Czw Kwi 14, 2016 13:05
Posty: 32
Skąd: łodź

PostWysłany: Pon Maj 16, 2016 22:19    Temat postu: uwaga USTERKA

Witam
Wpisujcie tutaj wszystkie zauważone usterki na terenie naszego bloku, tak aby łatwiej było zgłosić do zarządu/ administratora i wymagać rękojmi od dewelopera.

- drzwi wejściowe z garażu do przedsionka przy windzie - Klatka D - są bardzo często otwarte, oraz nie działa samozamykacz, jak i również bardzo często i głośno trzaskają.

- osłonki nad przyciskami otwierającymi furtki na osiedle - jak ktoś wie gdzie są, otwarcie furtki za ich pomocą nie stanowi problemu.

- płyta osłaniająca pomiędzy bramą wjazdową i furtką, deweloper zapomniał w fazie projektu i zatkał to inną niepasującą do reszty ogrodzenia płytą.

- odpadające klamki w furtkach - na początku zdarzało się to notorycznie. czy teraz również zauważacie ten problem ?
mdziuba 
   

Forumowicz


Wiek: 70
Dołączył: Pią Paź 02, 2015 8:22
Posty: 106
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Maj 16, 2016 22:53    Temat postu: Re: uwaga USTERKA

drzwi wejściowe z hali garażowej do przedsionka - zgłaszałem to do GESTOR, a oni do DEVELOPERA - zrób tak samo - ja zgłaszałem problem w klatce G
klamot18 
   

Stały bywalec


Wiek: 34
Dołączył: Sob Lut 20, 2016 20:12
Posty: 80
Skąd: łódź

PostWysłany: Śro Cze 08, 2016 23:01    Temat postu: Re: uwaga USTERKA

Witam
Któryś dzień z rzędu zacina mi się brama wjazdowa w połowie, czasem 2/3 i ponownie się zamyka. Ktoś może zauważył podobne wybryki ?

Druga sprawa, w piwnicy przy klatce D. Nad drzwiami do garażu jest rura w której brakuje izolacji idealnie nad wejściem. Woda z gołej rury się skrapla i jest deszczyk i kałuża.
FrankUnderwood 
   

Zaglądajacy


Wiek: 35
Dołączył: Sob Kwi 02, 2016 20:57
Posty: 24
Skąd: Łódź - II Etap

PostWysłany: Czw Cze 09, 2016 8:38    Temat postu: Re: uwaga USTERKA

Witam,

Odnośnie tematu bramy, to wczoraj wieczorem widziałem że brama nie zamyka się do końca. Zatrzymuje się 20-30 cm przed końcem.

Pozdrawiam,
klamot18 
   

Stały bywalec


Wiek: 34
Dołączył: Sob Lut 20, 2016 20:12
Posty: 80
Skąd: łódź

PostWysłany: Pon Cze 13, 2016 18:47    Temat postu: Re: uwaga USTERKA

Witam
Dzisiaj ponownie brama odprawiała cyrki. Chyba za 5 razem wjechałem dopiero. Wydaje mi się że spore problemy ma gdy się w czasie zamykania kliknie pilotem otwarcie, wtedy głupieje i skacze po 30 cm w prawo i lewo.
MimiLu 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Kwi 24, 2016 19:00
Posty: 85
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Lip 05, 2016 22:44    Temat postu: Re: uwaga USTERKA

I znowu brama zatrzymuje sie okolo 20 cm przed koncem (zamkniecie).
klamot18 
   

Stały bywalec


Wiek: 34
Dołączył: Sob Lut 20, 2016 20:12
Posty: 80
Skąd: łódź

PostWysłany: Czw Wrz 01, 2016 19:11    Temat postu: Re: uwaga USTERKA

Brama znowu nie działa, cały czas otwarta i nie reaguje na pilota.
Co gorsze obok silnika leżą plastiki od obudowy.
Rozmawiałem z ochroną, z serwisu nikt nie był więc albo ktoś sam grzebał albo PD sabotuje.
FrankUnderwood 
   

Zaglądajacy


Wiek: 35
Dołączył: Sob Kwi 02, 2016 20:57
Posty: 24
Skąd: Łódź - II Etap

PostWysłany: Pią Wrz 02, 2016 7:53    Temat postu: Re: uwaga USTERKA

Witam,

Ja wczoraj koło godzin wieczornych (20), widziałem mężczyzne który "pochylał się" nad napędem do bramy . . . Zakładałem ze to serwis, ale widać że chyba nie . . .

Pozdrawiam,
Kasia.Z 
   

Początkujacy


Wiek: 37
Dołączył: Wto Kwi 12, 2016 8:20
Posty: 6
Skąd: Łódź - Nowe Złotno

PostWysłany: Pią Wrz 02, 2016 11:17    Temat postu: Re: uwaga USTERKA

Mam okna bardzo blisko bramy wyjazdowej i pomijając fakt że się non stop zacina to odgłosy jakie słychać podczas zamykania i otwierania jej są nie do zniesienia! Już mi nawet tak hałas Traktorowej tak nie przeszkadza jak hałas zamykającej i otwieranej bramy. Czy naprawdę nie da się z tym nic zrobić;(
Omnibs 
   

Bywalec


Wiek: 54
Dołączył: Czw Wrz 17, 2015 18:41
Posty: 26
Skąd: Łodzi

PostWysłany: Pon Wrz 05, 2016 19:44    Temat postu: Re: uwaga USTERKA

Kasia.Z napisał:
Mam okna bardzo blisko bramy wyjazdowej i pomijając fakt że się non stop zacina to odgłosy jakie słychać podczas zamykania i otwierania jej są nie do zniesienia! Już mi nawet tak hałas Traktorowej tak nie przeszkadza jak hałas zamykającej i otwieranej bramy. Czy naprawdę nie da się z tym nic zrobić;(


Witam;

Niestety w moim odczuciu opartym po kontaktach z PD, uważam iż nasze osiedle wybudowano przy minimalizacji kosztów oraz maksymalizacji zysków PD. Polityka PD opiera się na notorycznym odrzucaniu wszelkich zgłoszeń usterek i uwag co do stanu wykonania lub usuwają je bardzo opieszale. Temat bram był niejednokrotnie poruszany z PD, jednakże z uwagi na ingerencje osób trzecich oraz w opinii PD mechaniczne uderzenie w bramę, zdjęto z niej gwarancję.
Osoba która ostatnio oglądała bramę była z serwisu zewnętrznego wezwanego przez Zarząd. Mam nadzieję że teraz jest lepiej po wykonaniu regulacji.

Bramę składały ze trzy firmy ... osobna od mechanizmu, osobna od bramy, osobna od pilotów ... więc "taki składak" nie może pracować dobrze.

Pozdrawiam
MimiLu 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Kwi 24, 2016 19:00
Posty: 85
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2016 17:35    Temat postu: Re: uwaga USTERKA

FrankUnderwood napisał:
Witam,

Ja wczoraj koło godzin wieczornych (20), widziałem mężczyzne który "pochylał się" nad napędem do bramy . . . Zakładałem ze to serwis, ale widać że chyba nie . . .

Pozdrawiam,


Nie ma co zakładać, trzeba pytac kto co i czego szuka, bo takich intruzow jest sporo.
MimiLu 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Kwi 24, 2016 19:00
Posty: 85
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Paź 06, 2017 8:00    Temat postu: Re: uwaga USTERKA

Wiele pisze się tu o różnego rodzaju irytacjach typu złe parkowanie, hałas, psie ..., a dla mnie najbardziej żenujący jest nasz alarm p. poż. Wyje rano, wyje wieczór, w dzień i zdarza się, że w nocy, ciekawe czy by zadziałał jakby była realna potrzeba i jak wtedy się to odróżni. Czy doczekamy jego naprawy??? I to chyba nie jest kwestia czujnika nad jednym z miejsc parkingowych, bo za każdym razem po uruchomieniu z hali wyjeżdża inny samochód. Pytam raz jeszcze czy doczekamy jego naprawy???
tyniek 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Gru 27, 2015 21:30
Posty: 94
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Paź 06, 2017 10:14    Temat postu: Re: uwaga USTERKA

To nie jest czujnik przeciwpożarowy tylko czujnik stężenia CO2. Najczęściej wyje jak stoi się w miejscu odpaonym autem w hali, a nie od razu wyjeżdża. Wtedy też załączają się turbiny. P. pożarowy to chyba w blokach na piętrach byłoby słychać. W każdym razie chyba najlepiej będzie napisać do administratora bo nie sadze aby wchodzili na forum i czytali. Pozdrawiam i współczuje.
MimiLu 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Kwi 24, 2016 19:00
Posty: 85
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Paź 06, 2017 10:43    Temat postu: Re: uwaga USTERKA

"Wszyscy wszystko wiedzą" i słyszą...i nic.
A teraz to już nie ma dnia żeby się nie załączało.
tyniek 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Gru 27, 2015 21:30
Posty: 94
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Paź 06, 2017 11:30    Temat postu: Re: uwaga USTERKA

Szczerze mówiąc nigdy nic nie sluszalem. Moze po prostu za wysoko mieszkam.
Czy sprawa była zgłoszona do administratora czy na razie tutaj są żale wylewane?
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama