portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Nowe Złotno - sprawy osiedlowe » Forum » Internet i Telewizja
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Internet i Telewizja

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
teoteo 
   

Stały bywalec


Wiek: 38
Dołączył: Czw Lut 26, 2015 12:35
Posty: 65
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Paź 27, 2015 8:54    Temat postu: Re: Internet i Telewizja

Toya - odradzam. Wręcz beznadziejny dekoder który non stop się zacina. Oczywiście na infolinii polecają mi go resetować i tak w kółko !. Jedyny plus to internet naprawdę dobrze działa tylko że płacenie 70 zł za 60 mb/s to też niemało.
tomek3 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pon Lip 07, 2014 14:10
Posty: 77
Skąd: łódź

PostWysłany: Wto Paź 27, 2015 11:13    Temat postu: Re: Internet i Telewizja

my osobiście korzystamy z usług sttb już od paru lat- na starym mieszkaniu i teraz. jesteśmy zadowoleni z oferty jak i ceny.
fa.bian 
   

Bywalec


Dołączył: Pią Kwi 18, 2014 8:57
Posty: 35
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Paź 27, 2015 13:10    Temat postu: Re: Internet i Telewizja

A tak spytam o abonament jaki płacisz w STTB ? Tam telewizja z internetem to ok. 90 zł z tego co ostatnio u nich byłem. W przypadku umowy na 1 rok to cena jest jeszcze większa.
darek_dtx 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Sob Lip 05, 2014 4:57
Posty: 18
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Paź 27, 2015 16:42    Temat postu: Re: Internet i Telewizja

Hej

Spokojnie mogę polecić STTB.
Wcześniej miałem Toye, a kiedy otrzymałem finalna ofertę od STTB to zupełnie nie żałuję, że właśnie tego dostawce wybrałem.
Dodam tylko że za taki pakiet jak posiadam plus internet, w TOYA musiałbym zapłacić ponad 250 złoty miesięcznie, czyli 50 % więcej niż mam w chwili obecnej.

Pozdrawiam
playwhatyoufeel 
   

Zaglądajacy


Wiek: 36
Dołączył: Pią Paź 03, 2014 20:17
Posty: 12
Skąd: Łód

PostWysłany: Pią Lis 27, 2015 18:42    Temat postu: Re: Internet i Telewizja

Hej. Niedługo będę wybierać internet i telewizję. Mozna brać pod uwagę stare porady w temacie czy coś się zmieniało w ofertach? Smile dzięki!
doradcatv 
   

Forumowicz


Wiek: 27
Dołączył: Pon Gru 18, 2017 13:12
Posty: 162
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Lut 22, 2018 9:23    Temat postu: Re: Internet i Telewizja

Aktualne oferty internet+ tv na ulicy Traktorowej w Łodzi, znajdują się na stronie https://panwybierak.pl/oferty-telewizja-internet-lodz-ul-traktorowa/10,957650,22937. Do sprawdzenia dostępności oferty pod dokładnym adresem, niezbędne jest jedynie podanie numeru budynku.
tomek3 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pon Lip 07, 2014 14:10
Posty: 77
Skąd: łódź

PostWysłany: Czw Lut 22, 2018 13:28    Temat postu: Re: Internet i Telewizja

tylko... http://www.sttb.pl/
!!!!
Odpowiedz do tematu Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama