portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Nowe Złotno - sprawy osiedlowe » Forum » Internet i Telewizja
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Internet i Telewizja

Idź do strony 1, 2, 3    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
t.o.m.e.k.f 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Kwi 23, 2014 22:24
Posty: 37
Skąd: Łodź

PostWysłany: Czw Lip 03, 2014 15:00    Temat postu: Internet i Telewizja

Mam dwie informacje ktorymi chcialem sie z Wami podzielic.
Internet - dzieki STTB kazdy mieszkaniec naszego osiedla, ktory nie podlaczyl jeszcze internetu moze korzystac za darmo do 1 wrzesnia z nielimitowanego pasma. STTB chcac nas zachecic zebysmy podpisali z nimi umowe daje nam opcje testowania ich laczy za darmo. Internet jest we wszystkich gniazdkach wystraczy podlaczyc sie skretka.
Mam tutuaj tez propozycje jezeli po testach bedziemy zadowoleni z jakosci uslug mozemy zebrac sie w kilka osob i wynegocjowac lepsze warunki w STTB. Tak ze nie spieszcie sie z podpisywaniem umow z akwizytorami ktorych ostatnio krecilo sie kilku na osiedlu
Telewizja - Na dachu naszego bloku sa zainstalowane anteny do naziemnej telewizji cyfrowej. Sygnal jest podlaczony do gniazdek w naszych mieszkaniach. Daje nam to 24 kanaly za darmo w tym dwa w HD. http://www.naziemna.eu/index.php/kanaly
Dla posiadaczy straszych telewizorow jak moj polecam http://www.ferguson-digital.eu/pl/telewizja-naziemna/419-ariva-t650i.html ktory po dokupieniu odbiornika wifi odbiera tez telewizje internetowa (miedzy innymi youtube, tvn player, ipla i inne ).

Zainteresowane osoby moim pomyslem negocjowania ceny grupowo zachecam do wypowiadania sie!
darek_dtx 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Sob Lip 05, 2014 4:57
Posty: 18
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob Lip 05, 2014 5:09    Temat postu: Re: Internet i Telewizja

Witam

Przejrzałem ich ofertę i wygląda ona całkiem dobrze.
Porównałem ja z innymi aktualnie dostępnymi dla naszego osiedla i jesli ponegocjujemy z nimi to wydaje mi się, że będziemy zadowoleni. Jestem jak najbardziej "za" i czekam na dalsze informacje.
t.o.m.e.k.f 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Kwi 23, 2014 22:24
Posty: 37
Skąd: Łodź

PostWysłany: Nie Lip 06, 2014 20:07    Temat postu: Re: Internet i Telewizja

Byl u mnie wczoraj przedstawiciel Netii
Ich oferta to
- 20Mbs/2Mbs przy umowie na 24mc 49zl 6 mc za 1zl
- 50Mbs/5Mbs przy umowie na 24mc 49zl
tomek3 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pon Lip 07, 2014 14:10
Posty: 77
Skąd: łódź

PostWysłany: Pon Lip 07, 2014 14:16    Temat postu: Re: Internet i Telewizja

witam. jestem klientem sttb od ok. 3lat, wczesniej na teofilowie. jak sie dowiedziałem ze planują wejść na nasze osiedle, to nie zajmowałem sie szukaniem innego dostawcy. dla mnie net i tv jest OK!
t.o.m.e.k.f 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Kwi 23, 2014 22:24
Posty: 37
Skąd: Łodź

PostWysłany: Pon Lip 07, 2014 22:48    Temat postu: Re: Internet i Telewizja

Lojalnosc wspaniala cecha ale czy nie chcialbys miec wiecej za mniej? Bo ja tak. Ja osobiscie korzystalem dlugo z uslug neti swego czasu i nigdy nie mialem z nimi zadnego problemu. Btw. dzisiaj rozmawialem jeszcze z innym jej przedstawicielem i daje 9mc za 1zl przy 20mbs umowa na 24mc potem jak wyzej. Jest tez chetny dac jeszcze lepsze warunki jezeli przyjdziemy do niego w kilka osob
Nie twierdze tutaj ze ktorys z w.w. dostawcow jest lepszy, widze jednak potencjal ktory daje nam dobra podstawe do negocjacji.
Wszystko zalezy jednak od Was sasiedzi... Smile
t.o.m.e.k.f 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Kwi 23, 2014 22:24
Posty: 37
Skąd: Łodź

PostWysłany: Wto Lip 08, 2014 21:08    Temat postu: Re: Internet i Telewizja

Jeszcze male sprostowanie odnosnie mojego pierwszego postu. Internet od STTB za darmo bedzie do 30 wrzesnia a nie jak wczesniej pisalem do 1.
NowoZlotnik 
   

Bywalec


Dołączył: Pon Kwi 28, 2014 21:23
Posty: 31
Skąd: Łódź

PostWysłany: Śro Lip 16, 2014 21:29    Temat postu: Re: Internet i Telewizja

Witam!
Myślę, że to słuszne rozwiązanie, żeby zebrać większą ekipę, by ponegocjować lepszą cenę. Co prawda jeszcze nie mieszkam na osiedlu, ale jestem zdecydowany dopisać się do zespołu w celu wynegocjowania jak najlepszych warunków z dostawcami tv+internet.
Pozdrawiam
Tomek
p.s. czy w naszym bloku każdy facet ma na imię Tomek? Very Happy
darek_dtx 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Sob Lip 05, 2014 4:57
Posty: 18
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Lip 18, 2014 8:55    Temat postu: Re: Internet i Telewizja

Jest jeden Darek na pewno Smile tak więc pozdrawiam i tez się dopisuje do grupy negocjacyjnej
Agata2 
   

Nowy na forum


Dołączył: Śro Lip 23, 2014 21:06
Posty: 4
Skąd: Łódź-Now Złotno

PostWysłany: Śro Lip 23, 2014 21:09    Temat postu: Re: Internet i Telewizja

Ja także chętnie przyłączę się grupy negocjującej. Dajcie znać jak sprawy stoją z netem i tv? Czy ktoś już podpisał umowę?
t.o.m.e.k.f 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Kwi 23, 2014 22:24
Posty: 37
Skąd: Łodź

PostWysłany: Czw Lip 24, 2014 20:51    Temat postu: Re: Internet i Telewizja

Nie ma jeszcze sensu niczego podpisywac czekamy do wrzesnia.
Tymczasem_na_pietrze 
   

Początkujacy


Dołączył: Wto Lip 29, 2014 15:27
Posty: 6
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Lip 29, 2014 15:40    Temat postu: Re: Internet i Telewizja

Pozostaje jeszcze sprawdzić czy wszystkie przyłącza w mieszkaniu działają. U nas niestety nie. Zostały uszkodzone gdzieś po drodze Zły
Cieniu 
   

Zaglądajacy


Wiek: 44
Dołączył: Wto Lip 01, 2014 14:51
Posty: 11
Skąd: Łódź-Nowe-Złotno

PostWysłany: Wto Sie 05, 2014 10:45    Temat postu: Re: Internet i Telewizja

Oferta Dialog/Netia to TV przesyłana łączem dla danych, więc odpada bo TV zajmuje pasmo dla danych internetowych i na odwrót - nie ma się co podniecać wysoką przepustowością łącza.
Co z ofertą TOYA - przecierz mają u nas łaczę? Świadczą usługi na wysokim poziomie i jest to jedyna konkurencja dla STTB. Trzeba się kontaktować z nimi, bo tylko w ten sposób możemy "ustawić" sobie odpowiednie ceny na usługi.
t.o.m.e.k.f 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Kwi 23, 2014 22:24
Posty: 37
Skąd: Łodź

PostWysłany: Wto Sie 05, 2014 19:56    Temat postu: Re: Internet i Telewizja

Oferty toya nie znam ale zawsze wydawali mi sie drodzy. Co do sttb to od 2 dni nie dziala mi internet od nich.
t.o.m.e.k.f 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Kwi 23, 2014 22:24
Posty: 37
Skąd: Łodź

PostWysłany: Pią Wrz 05, 2014 21:02    Temat postu: Re: Internet i Telewizja

Sasiedzi,
Niestety czas darmowego internetu konczy sie razem z koncem bierzacego miesiaca.
Zgodnie z tym co pisalismy wyzej musimy teraz jakos sie zorganizowac. Propoponuje zebrac liste osob ktore chca sie przylaczyc a nastepnie spotkatc sie ok. 20.09 na patio i ustalic co nas interesuje oraz wyznaczyc osobe ktora spotka sie przedstawicieliami firmy telekomunikacyjnej.

Otwieram liste. Jezeli chcesz sie przylaczyc przepisz liste dodajac na koncu swoj nick z forum

1. t.o.m.e.k.f
Cieniu 
   

Zaglądajacy


Wiek: 44
Dołączył: Wto Lip 01, 2014 14:51
Posty: 11
Skąd: Łódź-Nowe-Złotno

PostWysłany: Sob Wrz 06, 2014 0:47    Temat postu: Re: Internet i Telewizja

1. t.o.m.e.k.f
2. Cieniu
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama